Hazır Ofis İstanbul

Sanal Ofisimi Yasal İş Adresim Olarak Gösterebilir miyim?

Sürekli bir iş yerine ihtiyaç duymayanlar için oldukça mükemmel bir çözüm sunan sanal ofis hizmeti, giderek çok daha fazla tercih ediliyor. Ajanslar, e-ticaretle uğraşanlar, yazılımcılar, tasarımcılar, danışmanlar, psikologlar, avukatlar hatta mimarlar sanal ofis kullanarak şehrin en prestijli adresinde bulunurken ofisi kullandıkları kadar ücret ödemenin keyfini sürüyor.

Sanal ofis kullanımının birden çok avantajı var. Bunlardan biri, söz konusu ofisi resmi iş adresi olarak gösterebilmenizdir. Üstelik bunu yaparken stopaj da ödemezsiniz. Sanal ofis kullananlar stopaj vergisi ödemezler. Ayrıca yine örneğin İzmir Folkart Towers’taki ofisinizi resmi yazışmalar, kargolar ve postalar için de adres olarak gösterebilirsiniz. Siz, sürekli ofis olmasanız da sizin yerinize postalarınız ve kargolarınız teslim alınır.

Freelance çalışıyorum ama remi iş adresine ihtiyacım var, diyorsanız sanal ofis çözümleri tam size göre. Evraklarınızın belirli bir noktadan gelip gitmesi, resmi kurumlarla yazışmalarınızın tek elden yürümesi için çok sağlıklı bir seçenek olacak olan sanal ofis adresi, işlerinizi kolaylaştırabilir.

Sonuç olarak; toplantılarınızı şehrin en havalı lokasyonlarından birinde ev sahibi olarak gerçekleştirmenin keyfini süreceğiniz sanal ofisleri yasal iş yeri adresi olarak gösterebilirsiniz.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.