Toplantı Odası

Toplantı Odası kiralama hizmeti, düzenleyeceğiniz prestijli toplantılarda yanınızda oluyoruz.Düzenlemeniz gereken acil bir toplantınız varsa bırakın size biz yardım edelim. Profesyonel bir ekip tarafından karşılanan misafirlerinizi tam donanımlı toplantı odalarımızdan birinde ağırlayabilirsiniz. İnternet, projeksiyon, çay-kahve servisleri ya da isteğe bağlı özel ikramlarla misafirlerinizle bir araya gelmeniz artık çok kolay. Saatlik ya da günlük kiralama seçenekleriyle her seviyeden müşterinizi prestijli ve konforlu toplantı odalarımıza davet edebilirsiniz.

Toplantı Odası Kiralama

Her seviye de müşterilerinizi ve misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz prestijli toplantı odalarımızda konforu ve kaliteyi bir arada bulabilirsiniz.

Toplantı odaları; ofis maliyetlerini düşünerek istediğiniz yerde çalışmak istiyorsunuz ancak mobil çalışırken toplantılarınızı kafelerde yapıyorsanız, dilediğiniz zaman kurumsal bir imaj sağlayacak şık ve tam donanımlı toplantı odalarımızı kullanabilirsiniz. Hem kendi bünyenizde ekibinizle hem de müşterilerinizle gerçekleştirebileceğiniz eğitim, seminer, sunum ve özel günler için Kadıköy Kozyatağı’ndaki toplantı odalarımız sizleri bekliyor.

Prestijli Toplantı Odaları

Gerçekleştireceğiniz seminerler, toplantılar ya da konferanslarınızın ortamı işinizin başarıya ulaşmasında büyük rol oynar. Ancak başarının altında yatan en önemli unsurlardan biri de bilginin sunulma şekli ve sunulduğu ortamın kalitesidir. Yerinde, zamanında ve kurallarına uyularak yapılan toplantılar iş hayatında en büyük avantajınız haline gelir. Toplantılarla müşterilerinizi daha iyi tanıma ve kendinizi daha iyi tanıtma imkanı yakalayabilirsiniz.

Deneyimli ekibimizle toplantı odaları konuklarınızın ve sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere hazır bulunmaktadır. Ayrıca telefon servisi, LCD projektör ve yiyecek hizmetleri gibi hizmetler ve müşterilerine istedikleri toplantı düzenini seçme imkanı sunmaktadır. Seçilen toplantı düzeni sizinle iletişime geçtikten kısa bir süre sonra, istediğiniz şartlar dâhilinde düzenlenmiş ve istediğiniz teknik ekipmanlarla donatılmış olarak hizmetinize sunulur.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.

Toplantı Odalarımız