Kadiköy Sanal Ofis

Kadıköy, sadece İstanbul’un Anadolu yakasının değil, bütün olarak İstanbul’un en prestijli semtlerinden bir tanesi. Mikrofis olarak İstanbul Kadıköy Kozyatağında hizmet vermekteyiz. Kadıköy’de sanal ofis kiralamak isteyen herkese en uygun fiyatlar ile en prestijli ve avantajlı şartlarla hizmetinizdeyiz. Bu sayfamızda aklınıza sanal ofis tutma ile ilgili takılan sorulara yanıt vermeye çalışacağız.

Öncelikle biraz Mikrofis’den bahsedelim ;

Mikrofis Nedir ?

Mikrofis Ofis Danışmanlığı, İstanbul Anadolu yakasının en değerli merkezi lokasyonunda rahatınız için her ihtiyacınızı düşünerek tasarlanmış, Kadıköy Kozyatağı Plazalar bölgesinde bulunanmaktadır. Mevcut veya kurulmakta olan işinize prestij katmak için sizlerin ziyaretini bekliyor.

Neden Kadıköy ?

“Neden Kadıköy’de Sanal Ofis Kiralamalıyım ?” diye bir düşünceniz varsa eğer, Ulaşım olanakları, merkezi iş yerleri oluşu, sosyal çevresi, belediyesi, esnafı, sahili ve daha niceleri ile İstanbul’un köklü ve mütevazı semtidir. Yeni açacağınız şirketiniz ya da mevcutta bulunan şirketinizin lokasyonu için en ideali olacaktır. Kadıköy sanal ofis fiyatları konusunda da İstanbul’un en ideal lokasyonlarından

Kadikoy Sanal Ofis

Sanal ofis, sizleri yeni bir şirket açılımındaki bütün masraflardan kurtarır, bunların en temelleri ; ofis giderleri, toplantı odası masrafları, telesekreter giderleri, mutfak giderleri gibi. Bunlar başta hevesle ufak gözüken ama düşünüldüğünde ciddi anlamda bütün planlarınızı alt üst eden durumlardır, bir çok girişim bu saydıklarımız yüzünden henüz başlayamadan askıda kalmıştır, sanal ofis tutmak bütün bunların gidelerini minumuma indirir. Ve size rahatınıza bakarak sadece işinize odaklanma şansı sunar.

Kadıköy lokasyonunda fiziksel bir alana ihtiyacınız varsa Kadıköy Hazır Ofis sayfamıza göz atmanızı öneririz.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.