Sanal Ofis

Sanal Ofis aslında fiziki anlamda varolan ancak kiralayan kişinin aktif olarak kullanmadığı bir ofis şeklidir. Yani Sanal Ofis nedir diye soruyorsanız; siz dışarıda işlerinizi takip ederken, arkanızda sizi ofisten destekleyen bir ekip olduğunu düşünebilirsiniz. İşlerinin büyük çoğunluğunu internetten yürüten, sürekli sahada olan ya da home ofis çalışan biriyseniz sanal ofis kullanmak sizin için ideal bir çözüm olacaktır.

İşlerinizin büyük kısmını internetten yürütüyorsanız, Sanal ofis tam size göre!

Ofisiniz olmadan da sabit bir ofisin tanıdığı tüm imkanlardan faydalanabilmeniz artık bu yolla mümkün kılınıyor. Sanal Ofis kiralayarak, çalışmalarınızı sürdürürken kullanabileceğiniz İstanbul Anadolu yakasının incisi Kadıköy, Kozyatağı’nda prestijli bir iş adresi ve firmanız adına yanıtlanan telefonlarla müşterilerinize güven aşılayabilirsiniz.

Size özel telefon numarasıyla telefon yanıtlama hizmeti, posta ve kargo takip hizmeti, fax hizmeti gibi süreçler gün içerisinde e-posta adresinize iletilerek iş sürecini daha kolay takip etmeniz sağlanıyor.

Dilerseniz saatlik ya da günlük kullanabileceğiniz tam donanımlı sanal ofislerle toplantılarınızı organize edebilirsiniz. Artık hayallerinizi gerçekleştirmek ve kendi işinizin sahibi olmak düşündüğünüz kadar zor değil.

Sanal Ofis Fiyatları

Mikrofis olarak işinize – girişiminize katkımız olsun, siz sadece işinize odaklanın istiyoruz. Bu nedenle sanal ofis fiyatlarımızı düşürerek size en ucuz sanal ofisleri sunmak için harika bir kampanya düzenledik. Uygun fiyatlarla şehrin en merkezi noktasında, istanbul anadolu yakası ve izmir bayraklı gibi konumlarda prestijli bir adreste ofis kiralamanızı sağlayan sanal ofis çözümleri şimdi şaşırtıcı derecede avantajlı!

Buraya tıklayarak Sanal Ofis Anadolu yakası kampanyamızdan faydalanabilirsiniz. Eğer işinizi yaparken fiziksel bir ofise de ihtiyacınız oluyorsa Sanal Ofis Plus sayfamızı ya da bir çok avantaja sahip olduğunuz Hazır Ofis sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sanal Ofis Nedir? Anlatıyoruz..

Mikrofis paketlerinden herhangi birini kiralamak yeni kurulan şirketler için büyük avantaj sağlar. Yeni bir şirket kurdunuz ve kartvizitinizde ev adresiniz mi var? Kargolarınız evinize geliyor ve kimse olmadığı için geri mi dönüyor? Müşterileriniz toplantı yapmak istediğinde kafelere mi davet ediyorsunuz? Müşteriniz ile sanal toplantılar yapmak yerine, sanal ofis adresinizde gerçek bir marka imajı oluşturarak toplantılarınızı İstanbul Kadıköy Mikrofis’den uygun fiyata sanal ofis kiralayarak giderebilirsiniz.

Sürekli sahada bulunuyor fakat zamanı gelince prestijli toplantılar, çalışma alanları ihtiyacınız oluyorsa dışarıda bulunduğunuz süre boyunca boş yere kira vermemek için Mikrofis’i seçin!

Mikrofis çözümleri, bu gibi sorunlar yaşayan herkesin en ekonomik ve en ideal seçenekleriyle yanında. Prestijli bir adres, Asistanlık hizmeti (telefonlarınızın şirketinizin adıyla karşılanması), Kargo hizmeti, Size özel sabit telefon numarası tahsisi, fax hizmeti gibi bir çok hizmeti çok düşük bütçelerle sağlayabilir ve iş hayatınızda rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz.

Sanal ofis ayrıcalıklarından yararlanmak ve daha bir çok avantajı öğrenmek için izin verin sizi arayalım.

Sürekli değil zaman zaman kullanabileceğiniz, maliyetlerinizi minimuma indirebileceğiniz ofis çözümlerimizi deneyin!

Sanal Ofis

Günümüzde artık Avukatlar dahi sanal ofis kullanımından yoğun şekilde yararlanmaktadır.

Mesleki faaliyetlerini internet üzerinden sürdürmek, müvekkillerini bilgilendirmek, mesleki makalelerini ve bilimsel çalışmalarını yayınlamak amacıyla yalnızca [av.tr] uzantılı internet sitesi açabilir.

Tabelada, basılı evraklarında ve internet sitesinde sadece av.tr uzantılı veya Türkiye Barolar Birliğinin ya da bağlı bulunduğu barosunun verdiği e-posta adreslerini kullanabilir. Internet sitesi üzerinden mesleki faaliyetini yürütürken avukatlık mesleğinin onur ve kurallarına, avukat unvanının gerektirdiği saygı ve güvene aykırı olmamak şartı ve gerekli güvenlik tedbirlerini alarak sır saklama yükümlülüğüne uygun davranmak kaydı ile internet’in kendine özgü araçlarını ve sadece ilgili kişinin ulaşabileceği, şifre-algoritma ile korunan internet sitesinin geri planında kişiselleştirilmiş “sanal ofis” benzeri uygulamaları kullanabilir. Bu uygulamalar ilgilisinin dışındakilerin kullanımına açılamaz.

Kaynak: http://www.resmigazete.gov.tr

Mikrofis’in ayrıcalıklarından yararlanmak ve daha birçok avantajı öğrenmek için sizi arayalım. Detaylı teklif almak için lütfen yan tarafta bulunan formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.

Hazır Ofislerimiz