Sanal Ofis Plus

Sanal Ofis Plus ile tüm sanal ofis imkanlarının yanında, hafta içi beş gün mesai saatleri içerisinde ofis kullanımı da sağlanmaktadır. Böylelikle düzenli çalışma ortamı ve saatlerine sahip olurken, kendinizi işinizde hissedebileceğiniz tüm imkanlar size sunulmuş olacaktır.

Sanal ofis ayrıcalıklarının tamamını kapsamasının yanında ayda Beş (5) iş günü mesai saatlerinde sizlere ofis kullanımını da sunmaktadır.

Mikrofis çözümleri,  herkesin en ekonomik ve en ideal seçenekleriyle yanında yer alır. Prestijli bir adres, Asistanlık hizmeti (telefonlarınızın şirketinizin adıyla karşılanması), Kargo hizmeti, Size özel sabit telefon numarası tahsisi, fax hizmeti gibi bir çok hizmeti çok düşük bütçelerle sağlayabilir ve iş hayatınızda rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz.

Aynı zamanda Sanal Ofis Plus hizmetimizden yararlanırken ofis kullanımınız esnasında Çay, Kahve gibi sıcak içeceklerimizin tamamından da ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Sanal Ofis Plus’ı Kimler Tercih Etmeli?

Sanal Ofis paketimizin gelişmiş bir sürümü olan plus versiyonunu, artık sanal ofis yetmeyen ve aynı zamanda ayda 5 gün kadar fiziksel bir ofis alanına ihtiyaç duyabilecek  freelance çalışan ekipler,  Startup proje geliştirenler, yeni şirketleşen kişiler vb. tercih edebilirler.

Bu sayede sizler sadece işinize odaklanırken diğer tüm hizmetleri oldukça uygun bütçelerle Mikrofis Ofis Yönetim ve Danışmanlık’a bırakmış olursunuz. Sürekli değil zaman zaman kullanabileceğiniz, maliyetlerinizi minimuma indirebileceğiniz ofis çözümlerimizi denemek için bizimle 0216 906 0303 numaralı hattımız üzerinden irtibata geçebilirsiniz ya da Sanal ofis plus ayrıcalıklarından yararlanmak ve daha bir çok avantajı öğrenmek için sayfamızın yan tarafında bulunan formu doldurarak sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

Mikrofis lokasyonu ve çalışma ortamı hakkında daha detaylı bilgi edinmek için Video’muza da göz gezdirebilirsiniz.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.

Sanal Ofislerimiz