Sanal Ofis Avantajları

Sanal ofis tutmadan önce elbette “Sanal Ofis Nedir?” diye aramanız çok normal. Mikrofis olarak sizlere bu konularda yardımcı olmak isteriz.

Sanal Ofis

Sanal ofis, %100 sanal %100 gerçek ama aslında gerçek sizin ofise 5 gün boyunca mesai saatleri içinde ofise bağlı olduğunuzu düşünmeden freelance çalıştığınız bir sistemdir, bu sistemde arkanızda Mikrofis güvencesi vardır ve sizi destekler, dolayısıyla siz sahada işleriniz ile uğraşırken ofiste neler oluyor diye düşünmenize gerek kalmaz. Sizin yerinize ofisinize edilen telefonlar profesyonel karşılanır , kargolar alınır, misafirler ağırlanır ve bekletilir.

Sanal ofis hizmetini özellikle yeni girişimciler için daha verimli bir sistem olduğu için daha çok tercih ediliyor diyebiliriz. Sanal ofis daha çok StartUP girişimciler tarafından tercih ediliyor. Örneğin; tek başınıza ve ya ortakla klasik bir ofis tuttuğunuzda kendinizi yalnız hissedebilirsiniz,ancak bir sanal ofis tuttuğunuz zaman etrafınızda başka girişimcileri görme & tanışma & iş geliştirme hatta belki sanal ofis sayesinde yeni ortaklıklar yapma imkanı bulabilirsiniz.

Hangi Durumlarda Sanal Ofis Kullanmak Mantıklıdır?

Öncelikle yukarıda belirttiğimiz gibi işi genellikle sahada olan ama kurumsal bir imaja ihtiyaç duyan yeni girişimler için ilk tercih sebebidir. Bunun dışında mevcut bir işi olan fakat iş yeri adresini daha prestijli göstermek isteyen mevcut iş yeri sahipleri olabilir. İstanbul anadolu yakasının en prestijli lokasyonu Kadıköy’de Kozyatağı Plazalar mevkisinde bir ofis adresi oluşturma imkanı daha çok tercih sebebi olabiliyor.

Sanal Ofis Fiyatları

Mikrofis üzerinde Sanal ofis hizmetinde sadece bir adres olarak düşünmemeniz lazım, toplantı odası hizmeti, asistanlık, mutfak çay kahve servisi gibi bir çok ek avantaj vardır. Misafiriniz geldiğinde çalışanlarımız Mikrofis’in elemanı gibi değil sizin kendi çalışanınızmış gibi müşterilerinizi karşılar. Bütün bu hizmetlerden aylık 100 dolar + KDV gibi bir rakamla sanal ofis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca detaylar için sanal ofis sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.Sana

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.