Paylaşımlı Ofis

Paylaşımlı ofis bir işyerinde bulunması gereken hizmetlerin ve mekanın ortak kullanımıyla maliyeti azaltıcı bir diğer seçenek olarak karşımıza çıkar. Sanal ofis kullanımına oldukça benzerdir. Sanal ofisin tanıdığı tüm imkanlar paylaşımlı ofislerde de geçerli olmakla birlikte, sanal ofisin bireyselliğinden uzak olması ile bu süreçten ayrışır. Bu durum ortak alan kullanımını beraberinde getirir. Ortak alan kullanımıyla yeni iş bağlantıları elde edebileceğiniz yeni bir sosyal ağa katılma imkanı da elde edebilirsiniz.

Hazır ofis çözümlerinin size pahalı geldiğini ancak sanal ofis çözümünün de yeterli olmadığını düşünüyorsanız, paylaşımlı ofislerimizi görmenizi tavsiye ederiz.

Günlük hayatımızda kahve satılan yerlerde önünde bilgisayarı açık ve kahve içen kişilere sıklıkla denk geliyoruz. Bu kişilerin büyük çoğunluğu ya freelance çalışanlar ya da sahada çalışanlardan oluşmaktadır. Paylaşımlı ofis dediğimizde de benzer şekilde bilgisayarınızı yanınıza alıp bir masaya oturarak iş yaptığınız ortak kullanımlı fiziki bir ofis düşünebilirsiniz. En büyük avantajı paylaşımlı ortak ofis ile yaptığınız işi ve bulunduğunuz ortamı daha kurumsal bir hale getirebilmenizdir.

Paylaşımlı Ofis Kiralama

Paylaşımlı Ofis Özellikleri

İstanbul Anadolu yakasında, Kadıköy Kozyatağı gibi merkezi bir konumda hem bir cafe rahatlığını hem de bir şirket kurumsallığını ayna anda elde etmek istemez misiniz?

Paylaşımlı ofislerin içerisinde sanal ofiste yer aldığı gibi elektrik, su, internet, ısıtma, soğutma, sekreterlik, resmi adres kullanılabildiği için kargo takibi gibi temel hizmetler ücretsiz olarak verilir. Özellikle sekreterya hizmetinde kurumsal numaralar alınabiliyor olması, bu numaranın kartvizite yazılması ve arayan müşterilere canlı sekreter ile karşılık veriliyor olması prestij anlamında olumlu katkı sağlamaktadır.

Hazır ofisin tüm imkanlarından yararlanabileceğiniz 7/24 kullanabileceğiniz bir çalışma alanını sizin için rezerve edilmiştir.

Bu ofisleri özellikle yeni bir iş kuranlar, freelance dediğimiz serbest çalışanlar, girişimciler rahatlıkla kullanabilirler. Bu yöntemi hali hazırda ofisi olan kişiler de maliyetleri düşürmek adına tercih edebilmektedirler.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.

Sanal Ofislerimiz