İzmir Folkart Towers

İzmir’in yükselen şehri Bayraklı da hazır ve sanal ofis hizmeti alabileceğimiz bir yer var artık Folkart Towers. İzmir lokasyonunda hazır ofis, sanal ofis, toplantı odası, paylaşımlı ofis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Mikrofis İzmir’de Folkart Towers’da bulunuyor.

Mikrofis artık İzmir‘de hizmetinizde!

Folkart Towers Hakkında

İzmir’in en büyük binası olan ve Avrupa da ise en büyük binalardan kabul ediliyor. Lokasyonu itibariyle İzmir’i ayaklarınız altına alabilir uçsuz bucaksız deniz manzarası ile ferah ve huzurlu bir ortam da çalışma imkanı sunuyor. Folkart ile günlük iş stresinizden uzaklaşabileceğiniz avm de bulunmakta. İzmir de sanal,hazır ve paylaşımlı ofis arayan yeni girişimciler ve kurumlar Mikrofis’i tercih edebilirler. İstanbul da uzun zamandır faaliyet gösteren ve sektörün iyilerinden kabul edilen Mikrofis İstanbul dışında ilk lokasyonu İzmir olarak belirledi. Ofis tercihinde Folkart Towers’ın seçilmesindeki en önemli faktörlerden biri gelişen iş sahası. Bir diğeri ise ulaşım en kolay olduğu yerlerden biri. Şehrin tam ortası sayılabilecek Bayraklı’ya kendi aracınız,toplu taşıma ve metro ile ulaşmanız çok kolay.

İzmir de sanal,hazır ve paylaşımlı ofis kiralamak isteyenler Mikrofis’i ziyaret edebilir.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.