İstanbul Kozyatağı BYOFFICE Plaza

İstanbul Anadolu Yakası’nda lokasyon itibariyle en iyi yerlerinden biri olan Kozyatağı‘nda sanal ofis, hazır ofis ve paylaşımlı ofis hizmetlerinden faydalanmak isteyenler BYOFFICE Plaza’yı ziyaret edebilir.

Kozyatağı Plazalar bölgesinde yer alan BYOFFICE merkezi konumuyla toplu taşıma ve metroya yakınlığı ile insanlara daha cazip gelen başlıca lokasyonlarımızdan biridir.

byofis plaza

Üstelik Avrupa yakasında bulunsanız dahi, gelişen yollar ile trafik sorunu da ortadan kalkacak gibi duruyor. Avrupa Yakası’ndan kendi aracınız olmadan da çok rahat ulaşabileceğiniz bir konumda. ByOfis Plazanın bu denli lokasyon avantajlarının yanı sıra iş ve ticaret merkezi anlamında Kadıköy Plazalar bölgesinde bulunması ek bir avantaj sağlayacaktır. Şık, ferah, konforlu odalarıyla insanların tercih etmesindeki nedenlerden. Ayrıca otopark hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Mikrofis Ofis Görüntüleri

Prestijli bir adreste ofis sahibi olmak artık bu kadar kolay. Tek yapmanız gereken bizleri aramak ve sizin için uygun olan esnek kontrat şartlarından birini seçmek.

Hazır ofis kiralayarak kira kontratı, stopaj, aidat, internet, su, elektrik, ısınma, soğutma, mobilya dekorasyon, temizlik, çay, kahve gibi sabit giderlerin tamamından kurtulun.

Mikrofis Kozyatağı ilk lokasyonu BYOFFICE her zaman kaliteli ve güler yüzlü hizmeti benimsemektedir. Gün geçtikçe büyüyen ve ikinci lokasyonu İzmir de açılan Folkart Towers’da da hizmet vermekte.

Sanal ofis, hazır,ofis, paylaşımlı ofis ve toplantı odaları kiralamak isteyen kişi ve kurumları BYOFFICE Plaza’ya bekleriz.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.