Hazır Ofis

Hazır Ofis sizi yeni bir ofis kurulumundaki tüm uğraştırıcı işlerden kurtararak işinizin başına davet ediyor. Hazır ofis nedir sorusuna yanıt arıyorsanız; Kira, tadilat, elektrik, su, internet, ofis gereçleri, stopaj ödeme, temizlik gibi zahmetlere girmeden ve bu maliyetleri düşünmeden gerekli tüm imkanlar önceden ayarlanarak çalışma ortamınızın hazır hale getirildiği ofis konsepti olarak açıklayabiliriz.

Klasik bir ofis kiraladığınızda yaşanacak bütün masraflardan kurtarıyoruz!

Hazır ofis kiralama ile telefonlara firma isminizle yanıt verilen sekreterlik hizmeti, resepsiyon ve danışma hizmeti, posta ve kargo takip hizmeti, cafe hizmeti gibi tüm alternatif hizmetler profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştiriliyor.

Zamandan tasarruf ettiğiniz bu süreçte sizin yapmanız gereken ise bilgisayarınızı almak ve çalışmaya başlamak.

AvantajlarHazır OfisKlasik Ofis
Kısa Dönem Kiralama İmkanıVarYok
StopajYokVar
AidatYokVar
Asistanlık HizmetiÜcretsizÜcretli
MobilyaÜcretsizÜcretli
Yerel Telefon HattıÜcretsizÜcretli
Fiber İnternetÜcretsizÜcretli
Posta & Kargo Takibi, YönetimiÜcretsizÜcretli
Misafir Karşılama, YönlendirmeÜcretsizÜcretli
Sıcak İçeceklerÜcretsizÜcretli
İkramlarÜcretsizÜcretli
Ofis TemizliğiÜcretsizÜcretli

Hazır Ofis Kiralama

Özellikle iş kalitesine önem veren şirketler, işyerlerini büyük plazalarda ya da merkezi yerlerde kurmak istiyorlar. Bu yerlerde tam donanımlı bir ofis kiralamak ve bu ofisi ihtiyaçlara göre düzenlemek yüksek maliyetlere katlanmak anlamına geliyor. Ancak günümüz teknolojisiyle bir şirketi bir telefona ya da bilgisayara sığdırmak çok kolay. Öyleyse geriye tek bir sorunumuz kalıyor; prestijli bir adreste, tam donanımlı ve az maliyetli bir ofis. İhtiyacınız kadar kullanabileceğiniz, gereksiz maliyetlerden kaçabileceğiniz, daha büyük veya daha küçük seçenekleriyle bir ofis içinde birden fazla hizmeti sunan hazır ofislerimiz artık yanınızda.

Start-up bir projenin sahibi ya da hedefleri olan bir girişimciyseniz bilgisayarınızı almanız ve işinizin başına geçmeniz yeterli. Artık İstanbul gibi ekonomik potansiyeli yüksek bir şehirde, iş sahibi olmak için iki kere düşünmek ve yüksek maliyetlere katlanmak zorunda değilsiniz. Anadolu yakasının gelişime ve değişime en açık yerlerinden olan Kadıköy Kozyatağı gibi prestijli bir konumda Hazır Ofisiniz sizleri bekliyor

Üstelik metroya ve birçok bağlantı yoluna yakınlığıyla dilediğiniz zaman İstanbul Anadolu yakasındaki hazır ofisinize ulaşabilirsiniz.

Prestijli bir adreste ofis sahibi olmak artık bu kadar kolay. Tek yapmanız gereken bizleri aramak ve sizin için uygun olan esnek kontrat şartlarından birini seçmek. Hazır ofis kiralayın; kira kontratı, stopaj, aidat, internet, su, elektrik, ısınma, soğutma, mobilya dekorasyon, temizlik, çay, kahve gibi sabit giderlerin tamamından kurtulun.

Hazır Ofislerde İç Mekan

Ayrıca Hazır Ofislerimizin iç mekan tasarımları, farklılaştırılmış ofis mekanlarının, sanal ofis sistemleri ve personel hizmetleri ile birlikte belirli süreler için paketler halinde farklı kullanıcılara kiralandığı çalışma mekanlar olarak dizayn edilmiştir.

Sadece işinize odaklanmanız için size Hazır Ofis çözümlerimizi sunuyoruz.

Esnek kontrat süreleri ile prestijli bir adreste, modern mobilyalarla döşenmiş, tüm ofis araçları ile donatılmış bir yerde çalışırken bütçenizi ofisiniz için değil yatırımlarınız için kullanın.

Hazır ofis hizmetinin yanda gördüklerinize ek olarak daha birçok avantajını öğrenmek için hemen Mikrofis ile iletişime geçin.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.

Sanal Ofislerimiz