Hazır Ofis Avantajları

Hazır Ofis Avantajlarını anlatmaya başlamadan önce Hazır ofise bir kez daha değinmek gerekiyor.  Hazır ofis bütün detayları ile hazır ofis sayfamızda okuyabileceğiniz gibi, klasik bir ofis ile yapabileceğiniz herşeyi, stopaj, elektrik, su gibi bir çok gideri geri plana tutan avantajlı bir yapıdır.

Soru cevap şeklinde giderek kafalardaki soru işaretlerini gidermek istiyoruz.

Hazır Ofis İle İlgili S.S.S

Hazır Ofis Tam Olarak Nedir: Kira kontratı, stopaj, aidat, internet, su, elektrik, ısınma, soğutma, mobilya dekorasyon, temizlik, çay, kahve gibi sabit giderlerin tamamının olmadığı, size ait fiziksel bir alanın olduğu paket tipidir.

Avantajlı mıdır? Hazır ofis avantajlıdır, en büyük avantajı ister 1 ay ister 12 ay kiralama imkanıdır. Önünü göremediğiniz projelerde dahi kara kara masraf düşünürken hazır ofis hizmeti yardımınıza koşar, daha kolay karar vermenize yardımcı olur.

Şirketime Gider Gösterebilir Miyim ?  Evet, hazır ofis masraflarınızı öderken bedel + KDV olarak ödüyor ve işletmenize direkt gider olarak gösterebiliyorsunuz. Hem stopaj ödemiyor, hem gider gösteriyorsunuz

Aslında Hazır Ofis Avantajları klasik ofis çözümlerine göre saymakla bitmeyecek seviyede, bu durumda buraya yazdıklarımız yeterli olmayabilir. Aklınıza takılan her türlü soruyu Mikrofis’e iletebilirsiniz, uzman satış ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.