Günlük Ofis

Günlük ofis kiralama hizmeti, çok sık ofis ihtiyacı olmayan kişiler için uzun dönem kiralanan ofislere kıyasla maliyet açısından büyük avantajlar sunmaktadır. Kısa süreli, sessiz, sakin ve güvenilir bir çalışma ortamına ihtiyacınız varsa günlük ofis çözümlerimiz tam da size göre. Bu seçenekle, son teknoloji ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir ofisten beklentilerinizi karşılamanız kısa süreler için de olsa mümkün kılınıyor.

Üstelik Mikrofis’in muhteşem lokasyonu ile prestij katıyor! Mikrofis sayesinde Kozyatağı günlük ofis kiralama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Neden Günlük Ofis Kiralamalıyız?

Günlük Ofis

Kısa dönemli çalışacak sessiz ve güvenilir bir yer ihtiyacı duyduğunuzda en son teknoloji ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda talep edebileceğiniz hali hazırda sizler için bekletilen ürün ve hizmetler ile mikrofis’ten günlük ofis kiralayarak ihtiyaçlarınızı çözebilirsiniz.

Aynı zamanda sıcak içeceklerden ücretsiz yararlanırsınız, ziyaretinize gelen misafirleriniz karşılanır ve yönlendirilir, gün boyunca fiber internet’e ve asistanlık hizmetine sahip olursunuz.

Mikrofis Günlük Ofislerimiz; İstanbul Anadolu yakasının en önemli iş noktalarından biri olan Kadıköy’e bağlı Kozyatağı bölgesindedir. Global hizmet veren bankalar, hastaneler, oteller, iş merkezleri, plazalar, alışveriş merkezleri ve güçlü bir ulaşım ağı ile çevrelenmiş olan Kozyatağı, hem Maslak ve Levent’e göre daha sakin ve daha az yorucu hem de oldukça konforlu bir çalışma alanı sunar.

Adres tarifi:

İstanbul Anadolu yakasının en prestijli lokasyonlarından birinde bulunan ByOffice iş merkezi, e-5 yan yol üzerinde Kozyatağı Hilton’a çok yakın bir noktada bulunuyoruz. Ayrıca BayOffice, Carrefoursa Kozyatağı, metro istasyonu gibi alanlara yürüme mesafesindedir. Hem Anadolu yakasından hem de Avrupa yakasından toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılabilir bir konumdayız.

Mikrofis lokasyonu ve ofislerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki Video’muzu seyredebilirsiniz.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.

Hazır Ofislerimiz