Günlük Ofis Kiralamak

Sadece Bir Kaç Günlüğüne Ofise İhtiyacım Var!

Son yıllarda mahallelerdeki yaşam alanları,  içinde spor salonu, oyun parkı, yüzme havuzu ve otoparkı olan rezidanslara, mutlaka belirli bir mesai saati kavramı olan iş anlayışı da yerini home office ya da freelance çalışma biçimine bıraktı.

Değişen ihtiyaçlar hem yaşam alanlarında hem de çalışma şeklinde değişikliğe neden oldu. İş yapma biçimi, mesai saatine sıkı sıkıya bağlı olan ve sürekli başında bir yönetici bekleyen durumdan kendi zamanını ve çalışma biçimini yöneten bir yapıya doğru evrilirken yaratıcılığı öne çıkarma, zamandan ve iş verimliliğinden daha fazla faydalanma amacı güdülüyordu.

Böylece ofis bağımlılığı olmayan, yol yemek masrafı gibi kalemlerin elemine edildiği üstelik çalışanın da kendi kişisel ihtiyaçları için zaman bulabildiği esnek bir yapıya geçilmiş oldu.

Sadece özel şirketlerde değil bazı devlet kurumlarında bile uygulanan home office çalışma şekliyle daha az zahmetli ve stresli bir çalışma ile daha verimli ve üretken bir sonuç elde etmek hedefleniyor.

Siz de freelancer olarak ya da home office çalışıyorsanız ve dönem dönem kafanızı toparlamak, iş arkadaşlarınızla toplantı yapmak ya da müşterilerinizi davet etmek üzere bir ofise ihtiyaç duyuyor olmalısınız.

Peki, freelancer çalışanlar için kısa süreli ofis kiralamak mümkün mü?

Günlük Ofis Kiralamak

Ayın bir kaç günü, bir haftası ya da istediğiniz günlerinde kullanacağınız hazır ofisler ile dilediğiniz zaman konforlu bir iş ortamında işinize odaklanabilirsiniz. Temizliği düzenli olarak yapılan, dilediğinizde sıcak ya da soğuk içecek servisi olan hazır ofisler, günün en trend dekorasyon detaylarına göre döşenmiştir.

Ayrıca kalabalık toplantılarınız için toplantı salonu da kiralayabilir, toplantı boyunca içecek servisi ve profesyonel karşılama hizmeti isteyebilirsiniz.

Freelance çalışan ve ayın sadece bir kaç günü ofise ihtiyaç duyan bir çalışan için en pratik çözüm ise bir hazır ofis seçeneği olan sanal ofis kullanımıdır.

Sanal ofis, dilediğiniz günlerde gidip çalışabileceğiniz, müşterilerinizi ağırlayabileceğiniz, toplantı yapabileceğiniz bir büro imkanı sunarken ay boyunca telefonlarınızı açan bir sekreter, postalarınızı alan ve misafirlerinizi karşılayan bir servis hizmeti sunar.

Ayrıca sanal ofisinizi resmi ofis adresi olarak da gösterebilirsiniz.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.