Çorlu Ballı Business Center

Tekirdağ Çorlu bölgesinde Alipaşa Mahallesi, Sülün Caddesi, No:6 – 306 Kat:3 adresinde yer alan lokasyonumuz olan Ballı Business Center ‘da Sanal Ofis, Paylaşımlı Ofis ve Toplantı salonu kiralama hizmetlerimizden yararlanmak ya da bilgi almak için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Çorlu bölgemizdeki lokasyonumuz olan eğlence ve iş dünyasının kalbinde yer alan BBC center size, harika iş fırsatlarından da yararlanabileceğiniz,  Orion, Kipa ve Trend Arena gibi Avmlerin ve Çorlu ticaret odasının hemen yanında, son teknolojiyle donatılmış, ofis kullanımınız için özenle hazırlanmış bir çalışma ortamı sunuyor.

Ballı Business Center

Tekirdağ Çorlu bölgesinde Prestijli bir adreste ofis sahibi olmak artık bizimle çok kolay. Tek yapmanız gereken bizleri aramak ve sizin için uygun olan esnek kontrat şartlarından birini seçmek.

Çorlu Paylaşımlı Ofis kiralayarak kira kontratı, stopaj, aidat, internet, su, elektrik, ısınma, soğutma, mobilya dekorasyon, temizlik, çay, kahve gibi sabit giderlerin tamamından kurtulun.

Mikrofis Çorlu Ballı Business Center da her zaman kaliteli ve güler yüzlü hizmeti benimsemektedir. Gün geçtikçe büyüyen yapımızda, üçüncü lokasyonumuzu Tekirdağ Çorlu’da açmaktan çok mutluyuz.

Sanal ofis, paylaşımlı ofis ve toplantı odaları kiralamak isteyen kişi ve kurumları ofislerine çay içmeye bekliyoruz.

Ballı Business Center 02

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.